Premium pakalpojumu cenas

Lieliski piemērots Premium plāns jebkura tipa un izmēra mājas lapai

PROFI

Paka priekš veiksmīga interneta veikala
12,95 €/mēnesī
BEZMAKSAS domēns
1 gads
Interneta veikals
Glabāšanas vieta
5 GB
Joslas platums
Neierobežots
Izmanto savu domēna vārdu
Prioritārs klientu atbalsts
E-pasta konti
100
Google Analytics
Google AdSense
Produktu imports
Veikala analīze
Produktu plūsma
Reklāmguvumu uzskaite
Produktu varianti
Atlaides
Starptautiskā sūtīšana
Biedru reģistrācija
Neierobežots
Vairākas valodu versijas
Neierobežots
Dublēšana un atjaunošana
Neierobežots

STANDARD

Izdevīgākie pakalpojumi uzņēmējdarbības sākšanai
7,95 €/mēnesī
BEZMAKSAS domēns
1 gads
Interneta veikals
Glabāšanas vieta
2 GB
Joslas platums
10 GB
Izmanto savu domēna vārdu
Prioritārs klientu atbalsts
E-pasta konti
20
Google Analytics
Google AdSense
Produktu imports
Veikala analīze
Produktu plūsma
Reklāmguvumu uzskaite
Produktu varianti
Atlaides
Starptautiskā sūtīšana
Biedru reģistrācija
100 biedru
Vairākas valodu versijas
2 valodas
Dublēšana un atjaunošana
5 dublējumi
Ar mūsu īpašo piedāvājumu, Tu saņemsi savu domēnu BEZ MAKSAS uz 1 gadu. Nākošajos gados, Tu vari turpināt izmantot savu domēnu par standarta cenu.
Glabātuves vieta ir rezervēta vieta attēliem un video, ko vēlies augšupielādēt savā mājas lapā. Tavas e-pasta adreses arī aizņem daļu no glabātuves vietas.
Joslas platums ir ikmēneša limits attēlu un failu lejupielādei apmeklētāju datoros ikreiz, kad kāds apmeklē Tavu mājas lapu. Iegūsti lielāku joslas platuma limitu un izbaudi pieaugošo apmeklētāju skaitu neuztraucoties par limitiem.
Tu vari pievienot neierobežotu domēnu skaistu savai mājas lapai vai iegādāties jaunu ar Webnode. Pēc tam tava mājas lapa darbosies zem Tava domēna vārda, piem. mans-uznemums.com nevis mans-uznemums.webnode.com.
Mēs garantējam prioritāru klientu atbalstu visiem mūsu Premium klientiem. Mēs esam pieejami 5 dienas nedēļā un cenšamies atbildēt uz viesiem jautājumiem 24 stundu laikā.
Izvēlies no formām, ko mēs esam sagatavojuši vai izveido jaunas un pielāgo tās savām vajadzībām bez jebkādiem limitiem.
Paplašinātā mājas lapas statistika Tev parādīs cik lietotāju ir apmeklējuši Tavu mājas lapu, no kurām mājas lapām tie ir nākuši, kā arī vispopulārākās lapas Tavā mājas lapā.
Izveido profesionālu e-pasta adreses, kas sakrīt ar mājas lapas domēna vārdu piem. david@mans-uznemums.com.
Pievieno savai mājas lapai fona video un pārsteidz savus apmeklētājus ar svaigu mājas lapas izskatu. Izvēlies, kādu no mūsu sagatavotajiem video vai pievieno video no Youtube vai Vimeo.
Sāc pārdot savus produktus un pakalpojumus tiešsaistē. Ar mūsu interneta veikala funkcijām, Tu vari viegli parādīt savus produktus, pievienot tos atsevišķās kategorijās un parādīt salīdzinošās cenas. Vienkāršā pasūtījumu pārvaldīšana un veikala statistika, ļaus sekot līdzi katram pasūtījumam un redzēt, kā veikals darbojas.
Noņem Webnode baneri no mājas lapas kājenes un padari savu mājas lapu vēl profesionālāku. Tu vari pievienot arī savu mājas lapas ikonu, kas tiks parādīta pārlūkprogrammas logā.
Tu vari viegli pievienot savu Google Analytic kontu savai mājas lapai! Sāc sekot līdzi papildu statistikai un apskati savas mājas lapas sasniegumus.
Nopelni naudu, parādot reklāmas savā mājas lapā, izmantojot Google AdSense. Pievieno ads.txt failu, lai kontrolētu, kuras reklāmas tiks parādītas Tavā mājas lapā.
Ierobežo piekļuvi lapām un atļauj tās apskatīt tikai reģistrētiem lietotājiem. Pievieno reģistrācijas formu un viegli pārvaldi visas reģistrācijas.
Izveido savu mājas lapu vairākās valodās un palīdzi saviem starptautiskajiem klientiem.

Piezīme: Šī iespēja sevī nekļauj mājas lapas satura tulkojumus.
Izveido savas mājas lapas dublējumu pirms veic lielākas mājas lapas izmaiņas un Tu varēsi atgūt oriģinālo mājas lapas versiju, kad vien vēlēsies.
Šī plāns neiekļauj bezmaksas domēnu, bet Tu vari pārnest savu esošo domēnu vai iegādāties jaunu ar Webnode.
Importē savus produktus csv failā un pārvaldi tos pavisam vienkārši. Pievieno produktus no dažādām sistēmām un optimizē tos lielapjoma darbībā.
Ar veikala analīzi, Tu uzzināsi vairāk par saviem klientiem. Uzzini, kādi ir veikala ieņēmumi, kuri produkti ir populārākie un, no kurām vietnēm Tavi klienti nāk.
Pārvērt savus produktus par produktu plūsmu Google Merchant Center, Facebook un Ebay Shopping, un ļauj tiem iegūt jaunus klientus Tavam veikalam.
Savieno savu veikalu ar Google Ads un Facebook Pixel kontiem. Izseko reklāmguvumus, ieguldījuma atgriešanu un optimizē savas reklāmas kampaņas.
Šī iespēja Tev atļauj pievienot dažādas savu produktu variācijas (piem. dažādas produktu krāsas un izmērus). Tu vari noteikt individuālas cenas un pieejamo preču daudzumu, katram produkta variantam.
Piedāvā atlaides un bezmaksas piegādi saviem interneta veikala klientiem. Atlaides var tikt pievienotas vispārīgi vai konkrētiem pasūtījumiem, kas pārsniedz noteiktu summu. Tu vari vienkārši izveidot arī promo kodus saviem klientiem.
Ļauj klientiem pasūtīt produktus no dažādām valstīm un sniedz viņiem iespēju izvēlēties vietējās piegādes metodes.

BUJ

Uz kādu laika periodu ir Premium pakalpojumu abonements?

Minimālais Premium pakalpojumu iegādes termiņš ir viens gads. Iegādājoties pakalpojumu uz ilgāku laiku, Tu ietaupīsi gan laiku, gan naudu. Iegādājoties pakalpojumu uz vairāk gadiem, Tu vari ietaupīt vairāk ka simts eiro. Kā arī, Tev nav manuāli jāatjauno Premium pakalpojumi katru gadu.

Kādas ir sava domēna vārda priekšrocības?

Ja Tavas mājas lapas nosaukums nesaturēs Webnode, piem. mana-majas-lapa.com, tā izskatīsies daudz profesionālāk. Izvēlies domēna vārdu, ko viegli atcerēties, tādējādi, Tu palīdzēsi saviem klientiem un Tavu mājas lapu būs vieglāk apmeklēt.

Vai es iegūšu savu bezmaksas domēnu automātiski?

Jā, Tu iegūsi bezmaksas domēna reģistrēšanu uz vienu gadu ar kādu no Premium pakalpojumiem - Mini, Standard vai Profi. Līdz ko būsi iegādājies kādu no Premium plāniem, Tu saņemsi informatīvu e-pastu ar kupona kodu, ko varēsi izmantot, lai reģistrētu savu domēnu. Kupons ir derīgs 45 dienas, no brīža, kad veiksmīgi iegādājies pakalpojumu.

Vai es varu izveidot savu e-pasta adresi?

Jā. Aktivizējot Premium pakalpojumus un savu domēnu, Tu vari izveidot savu e-pasta adresi, piem. e-pasts@majas-lapa.com.

Vai tiek piedāvāta automātiskā atjaunošana?

Jā. Veicot maksājumus izmantojot PayPal vai kredītkarti, Tu vari iespējot automātiskā atjaunošana. Tavi pakalpojumi tiks automātiski atjaunoti katru gadu, izmantojot maksāšanas metodi, kāda tika izmantota veicot pirmo maksājumu. Tu saņemsi informatīvo e-pastu pirms tiks veikts automātiskais maksājums. Automātiskā atjaunošana var tik deaktivizēta, jebkurā laikā, no projekta administrācijas sadaļas.

Vai ir iespējams atcelt domēna reģistrāciju?

Nē. Līdz ko pirkums ir pabeigts, Tu kļūsti par domēna vārda īpašnieku un reģistrācijas atcelšana nav iespējama.

Vai es varu vadīt bezmaksas mājas lapu?

Jā. Webnode Tev atļauj izstrādāt un vadīt bezmaksas mājas lapu. Katra bezmaksas mājas lapa sevī iekļauj uzticamu hostingu, profesionālu klientu apkalpošanu un neierobežotu lapu skaitu savā mājas lapā.

Vai ir naudas atgriešanas garants?

Jā! Tu vari izmēģināt Webnode Premium pakalpojumus. Ja 15 dienu laikā, pēc pirmās pakalpojuma iegādes reizes, sapratīsi, ka tas nav priekš Tevis, mēs atgriezīsim 100% no naudas, ko būsi samaksājis.

Kādu domēna vārdu es iegūšu un uz cik ilgu laiku?

Iegādājoties Premium pakalpojumus, Tu vari izvēlēties domēnu no mūsu domēnu piedāvājuma. Līdz ar pirmo Premium pakalpojumu Mini, Standard vai Profi pirkumu, Tu saņemsi iespēju reģistrēt savu domēnu uz vienu gadu bezmaksas. Sākot ar otro gadu, Tev būs jāmaksā gan par Premium pakalpojumiem, gan par domēnu.

Ko darīt, ja man jau ir domēns, kurš ir reģistrēts citur?

Ar Premium pakalpojumiem, Tu vari vadīt savu mājas lapu ar domēnu, kas ir reģistrēts citur. Līdz ko tiks veikts maksājums, Tu saņemsi kuponu bezmaksas domēna reģistrācijai uz vienu gadu. Tu vari izmantot kuponu, lai reģistrētu domēnu, pārceltu domēnu uz Webnode vai, lai pievienotu esošu domēnu savam projektam izmantojot DNS iestatījumus.

Ko darīt, ja es vēlos atmaksu?

Kad pirmo reizi iegādāsies Premium pakalpojumus, mēs Tev dosim 15 dienas, kad, bez jautājumiem, Tev ir iespēja atteikties no pakalpojumiem un pieprasīt atmaksu. Atmaksa nav iespējama, ja Tu atkārtoti iegādājies pakalpojumu vai veicot pirkumu izmantoji kuponu. 15 dienu atmaksas periods neattiecas uz domēnu reģistrāciju. Līdz ko esi samaksājis, vairs nav iespējams atcelt domēna iegādi. Vairāk informācijas šeit.

Kā darbojas Limited Premium plāns?

Limited Premium plāns neietver bezmaksas domēnu. Tas ir ideāli piemērots cilvēkiem, kuri vēlas vadīt savu mājas lapu izmantojot savu domēna vārdu, taču kuriem nav nepieciešamas citas Premium funkcijas. Šī plāns atļauj Tev pievienot domēnu manuāli izmantojot DNS iestatījumus. Jauna domēna reģistrācija vai domēna pārnešana uz Webnode ir maksas pakalpojums.

Izmēģini Webnode bez maksas

Izveido savu mājas lapu šodien un izvēlies piemērotākos pakalpojumus vēlāk.